Студентка психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету Антоніна Циріль виборола перше місце у Всеукраїнській олімпіаді з психології. Її результат став найкращим серед 30 учасників-бакалаврів і магістрів з різних вишів країни.
Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін:
«Цьогорічна перемога є особливою, адже вже другий рік поспіль студенти РДГУ здобувають першість у цій олімпіаді. Це свідчить про високу якість підготовки в нашому університеті. Дякую за гідне представлення Рівненщини!»
Змагання проходили у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса, який нині працює у Вінниці. Олімпіада тривала майже шість годин і складалася з двох етапів: тестових завдань та вирішення практичних кейсів.
Тематика охоплювала широкий спектр дисциплін:
- загальна психологія,
- вікова та експериментальна психологія,
- соціальна і диференційна психологія,
- психодіагностика,
- психотерапія і психокорекція.
Перемога Антоніни Циріль стала черговим підтвердженням академічної сили РДГУ та таланту його студентів у сфері психологічної науки.









Залишити коментар