Жінка за кермом BMW, що збив пішоходів біля Рівненської міськради, пояснила причину аварії
Головна Місто Жінка за кермом BMW, що збив пішоходів біля Рівненської міськради, пояснила причину аварії
Місто

Жінка за кермом BMW, що збив пішоходів біля Рівненської міськради, пояснила причину аварії

Поділитися
Поділитися

Сталась офіційна ідентифікація водійки, яка 4 серпня спричинила резонансну ДТП на вулиці Соборній у центрі Рівного. За кермом автомобіля BMW, який виїхав на тротуар і зачепив пішоходів, була 47-річна Наталія Кирильчук.

Під час спілкування з правоохоронцями на місці інциденту жінка повідомила, що випадково переплутала педалі – натиснула газ замість гальма. За результатами медичного огляду, вона перебувала у тверезому стані.

Згідно з даними відкритих реєстрів, Наталія Кирильчук займається роздрібною онлайн-торгівлею. Станом на зараз їй загрожує адміністративна відповідальність за скоєне порушення.

На момент наїзду на тротуар там перебували співробітники міської ради. Свідками події стали зокрема й представники муніципалітету, включно із секретарем міськради Віктором Шакирзяном.

Поділитися

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті
Рівненські тролейбуси змінять схему руху через дорожні роботи
Місто

Рівненські тролейбуси змінять схему руху через дорожні роботи

Через ремонт асфальтного покриття на вулиці Київській у Рівному впроваджують тимчасові корективи...

Мешканець Рівного вимагає змінити організацію руху біля колій
Місто

Мешканець Рівного вимагає змінити організацію руху біля колій

Сергій Атаян наполягає на закритті зупинки «Дворецька» та встановленні паркану вздовж рейок....

Світлофор на рівненському перехресті призупинить роботу
Місто

Світлофор на рівненському перехресті призупинить роботу

Водіям варто готуватися до ускладнень на роздоріжжі вулиці Тараса Давидюка та проспекту...