У матчі другого туру чемпіонату України «Верес» поступився новачку УПЛ з Полтави з рахунком 0:1. Гра відбулася у Кропивницькому, на стадіоні «Зірка», де полтавська команда проводить домашні матчі через відсутність ліцензованої арени у рідному місті.
Рівненський клуб розпочав поєдинок у новій третій формі кольору вересу, і з перших хвилин виглядав активніше. Двічі намагався відзначитися Денис Ндукве — спершу пробив повз ворота, згодом — прямо у руки воротарю. Шанс мав і Віталій Бойко, але після навісу з флангу не зумів як слід влучити головою по м’ячу.
Полтавці витримали стартовий натиск і зуміли відповісти гольовою атакою. Центральний захисник Олег Веремієнко пройшов із м’ячем півполя і віддав передачу праворуч на Миколу Бужина. Той, скориставшись вільним простором, подав у воротарський майданчик, де Євген Місюра скинув м’яч назад на Веремієнка — і той влучно пробив у ціль. 1:0 — на користь полтавців.
У перерві наставник рівнян Олег Шандрук провів подвійну заміну на флангах, що додало команді агресії в атаці. Але господарі поля діяли злагоджено в обороні, кілька разів виручив голкіпер Валерій Восконян. В одному з епізодів його підстрахував партнер Денис Галенков, винісши м’яч із лінії воріт.
На 70-й хвилині «Верес» зрівняв рахунок, але гол було скасовано через сумнівний офсайд. Після удару Ндукве голкіпер відбив м’яч, а Максим Сміян добив його у сітку. Арбітр Денис Резніков одразу зафіксував офсайд, а VAR на чолі з Ігорем Пасхалом підтвердив рішення. Повтору з офсайдними лініями в телетрансляції глядачі не побачили — як і в матчі попереднього туру проти «Динамо».
На 75-й хвилині гру призупинили через повітряну тривогу. Після 45-хвилинної паузи матч дограли, але «Верес» не зумів уникнути поразки.
Це друге поспіль мінімальне фіаско рівнян на старті сезону. Команда поки не набрала жодного очка і не забила жодного гола. Такий старт є найгіршим для «Вереса» за всі роки виступів у Прем’єр-лізі.







Залишити коментар