До Білорусі активно прибувають російські військові частини та техніка для участі у спільних маневрах «Запад-2025». Серед них – підрозділи, які у лютому-березні 2022 року брали участь у наступі на Київ та Харків.
Мова йде про ешелони з особовим складом та озброєнням військових формувань Московського військового округу, а також підрозділів, що вважаються в РФ «елітними» та найбільш боєздатними.
- 71-а гвардійська мотострілецька дивізія (колишня 200-а окрема мотострілецька бригада, Печенга);
- 4-та гвардійська танкова дивізія (Наро-Фомінськ, Московська область);
- 2-а гвардійська мотострілецька дивізія (смт Калінінець, Московська область).
Переміщення цих частин відбувається у межах підготовки до масштабних російсько-білоруських «навчань», які, за оцінками експертів, можуть бути прикриттям для інших військових планів Кремля.









Залишити коментар