У Тернополі завершили пошуково-рятувальні роботи на місці ракетного удару від 19 листопада, однак цифра загиблих знову зросла. Влада офіційно підтвердила смерть 34 людей, а шестеро досі вважаються зниклими без вісти.
Про оновлені дані повідомив заступник начальника Тернопільської ОВА Тарас Пастух. За його словами, експерти завершили огляд пошкодженої будівлі, де від удару загинули десятки людей. Ідентифікувати вдалося 33 тіл, над встановленням особи ще однієї загиблої працюють судмедексперти.
Представники Нацполіції вже приступили до слідчих дій. На місці удару збирають фрагменти та інші матеріальні докази, щоб остаточно встановити тип ракети. Попередня версія – російська Х-101.
Пастух наголосив, що під час детального огляду можуть виявити рештки інших людей, яких нині вважають зниклими. Йдеться про шістьох мешканців будинку – двох чоловіків, трьох жінок і маленьку дитину.
“Ми маємо надію, що ці роботи безпосередньо слідчих можуть ще дати результат для того, щоб люди, які загинули в цьому будинку, могли бути належним чином захоронені… Не виключено, що ми не зможемо знайти рештки тіл наших тернополян”, – зазначив посадовець.
В ОВА підкреслюють, що навіть після завершення рятувальної фази слідчі процедури можуть тривати, адже будь-який знайдений фрагмент допоможе встановити долю зниклих і дасть можливість родинам отримати відповіді, на які вони чекають уже кілька діб.
Місто продовжує працювати над ліквідацією наслідків атаки, водночас рідні жертв чекають підтвердження інформації про тих, хто досі вважається зниклим.









Залишити коментар