На Рівненщині підбили підсумки дитячого Кубка області з шахів 2025 року. Вісім етапів у різних громадах, сотні партій та до останнього туру непередбачувана боротьба визначили нових лідерів у двох вікових категоріях.
Змагання охопили дітей, народжених у 2011-2014 роках (турнір А), а також молодшу групу 2015 року народження і молодших (турнір Б). Формат був сталим: швейцарська система у 9 турів, контроль часу 10 хвилин плюс 5 секунд за хід.
Географія етапів
- 08.02.2025 – Володимирець
- 19.04.2025 – Дубровиця
- 17.05.2025 – Рівне
- 14.06.2025 – Клесів
- 13.09.2025 – Вараш
- 20.09.2025 – Гоща
- 11.10.2025 – Костопіль
- 22.11.2025 – Рівне
У кожному з етапів найкращі вісім учасників отримували залікові бали – від 10 очок за перемогу до 1 очка за восьме місце. До підсумкового заліку зараховували шість найкращих результатів. Переможців визначали окремо серед хлопців і дівчат.
Популярність Кубка цього року зросла – на окремих етапах одночасно грали до 33 учасників у старшій категорії та до 38 у молодшій. У кількох групах лідерів розрив між претендентами залишався мінімальним до фінальної партії.
Переможці турніру А
Серед хлопців головний трофей здобув Давид Коваль з Костополя, вихованець Центру інтелектуального розвитку “Сузір’я”. Рівна гра на етапах другої половини сезону дозволила йому обійти попереднього лідера Артема Осмоловича з Володимирця. Третє місце виборов Ілля Цюцюра з рівненської ДЮСШ №1.
У змаганні дівчат абсолютною фавориткою стала Ніка Калініна зі Степані, учениця шахової школи “Chess King”. Вона виграла всі шість етапів, у яких брала участь, і не залишила шансів конкуренткам. Друге та третє місця посіли Анастасія Симонюк та Злата Гайдиш із Володимирця.
Переможці турніру Б
У молодшій групі серед хлопців першим став Северин Стрільчук з Рівного. Йому активно протидіяв Костянтин Мороченець з Вараша, який фінішував другим. Третім результат показав Артем Деркач з Володимирця.
Серед дівчат розподіл призових місць вирішувався всередині однієї спортшколи – ДЮСШ №1 у Рівному. Таланти тренера Василя Данілюка – Божена Шевчик, Маріанна Охмак і Каміла Охмак – замкнули трійку найсильніших.
Урочиста церемонія нагородження переможців та призерів відбудеться 13 грудня під час традиційного турніру “Святий Миколай в кожну хату”.









Залишити коментар