Екстремальне зниження температури стало справжнім іспитом на витривалість для безпритульних тварин Рівного. Поки місто ховається від холодів, фахівці Центру стерилізації на базі КАТП 1728 працюють у посиленому режимі, приймаючи найбільш вразливих пацієнтів – травмованих та виснажених звірів.
Сьогодні у вольєрах закладу перебувають ті, кому вижити на вулиці було не під силу. Серед них – Бєлка, яка через травму хребта потребує особливого догляду, та пес Бруно, якого волонтери буквально «відвойовували» у смерті, знайшовши у полі в критичному стані. Історії потрапляння сюди різні: від ударів автівок до повної знесили через панічну втечу від звуків вибухів.
«Зараз тяжкий період не тільки для людей, а й для тварин. По-перше, дуже сильні морози. Собаки зневоднюються, голодують та мерзнуть. Збільшилася кількість травмованих собак. Є тварини, яких ми просто відігріваємо; для них у приміщенні біля батареї обладнана лежанка», – ділиться реаліями роботи керівниця Центру Тамара Сиротинська.

Ветеринарний контроль та збір допомоги є щоденною рутиною Центру, проте ресурси не безмежні. Зоозахисники звертаються до громади та бізнесу з простими, але рятівними проханнями:
- виявляти милосердя до бездомних тварин у зимовий період;
- дозволяти котам та собакам заходити у тамбури магазинів чи закладів, щоб відігрітися під час пікових морозів.

Найкращою допомогою для підопічних Центру залишається шанс на родину. Кожного, хто готовий стати відповідальним власником або просто хоче підтримати тварин, чекають за адресою: м. Рівне, вул. Київська, 100Г. Можливо, саме там на вас чекає вірний друг, який уже знає ціну людської доброти.









Залишити коментар