У громаді Острога вшанували багатодітних матерів: 24 жінки стали новими володарками почесного звання «Мати-героїня». Про це повідомили в Острозькій міській раді.
Таким чином, загальна кількість жінок у громаді, які мають це звання, сягнула 456 осіб. Нагорода надається жінкам, які виховали п’ятьох і більше дітей до восьмирічного віку, включно з усиновленими.
Список округів, де проживають нагороджені
Нові звання отримали матері з різних старостинських округів Острожчини:
- Оженинський — 6 жінок
- Могилянівський — 3 жінки
- Межиріцький — 3 жінки
- Розвазький — 2 жінки
- Хорівський — 2 жінки
- Плосківський — 2 жінки
- Білашівський — 1 жінка
- Вілійський — 1 жінка
- Мощаницький — 1 жінка
- Почапківський — 1 жінка
- Тесівський — 1 жінка
- Новомалинський — 1 жінка
Що дає звання «Мати-героїня»
Це звання присвоюється за вагомий особистий внесок у виховання дітей — створення належних умов для їхнього розвитку, навчання, формування моральних цінностей і духовності. Його можуть отримати як біологічні, так і прийомні матері.
Жінка, яка отримала таку відзнаку, має право на одноразову державну допомогу у розмірі 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Станом на сьогодні це трохи більше 30 тисяч гривень.
Почесне звання — не лише визнання від держави, а й щира подяка за щоденну невидиму працю та турботу, які жінки вкладають у виховання своїх дітей.









Залишити коментар