Голові Зорянської сільської ради Михайлу Олійнику, якого викрили на хабарі, суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави. Йдеться про суму в 454 200 гривень, яку чиновник уже сплатив і, таким чином, вийшов на волю.
Олійника затримали 15 травня під час передачі 7500 доларів США неправомірної вигоди. За версією слідства, кошти він отримав за сприяння у вирішенні питання щодо земельної ділянки.
Наразі розглядається питання про відсторонення посадовця від займаної посади, а також можливе накладення арешту на його майно.
Олійнику інкримінують порушення ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України — одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років, а також із конфіскацією майна.









Залишити коментар