У Рівненській області розпочало роботу регіональне представництво Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Перший виїзний прийом для громадян відбудеться вже 29 травня у місті Вараш. Для участі в ньому необхідно попередньо зареєструватися до 23 травня включно.
Про місце проведення зустрічей кожен зареєстрований учасник буде повідомлений персонально.
Робоча група розпочала свою діяльність
Першу нараду регіональної робочої групи провели 21 травня в Головному управлінні Національної поліції в Рівненській області. Очолила зустріч представниця Секретаріату Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Людмила Кучер.
До обговорення долучилися керівники Рівненської обласної державної адміністрації, слідчого управління поліції, представники СБУ, Національної гвардії та Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини.
Мета ініціативи
Основна мета діяльності штабу на місцях — забезпечення максимальної поінформованості родичів військових. Обговорювали такі напрямки:
- надання інформації про соціальні виплати та пільги;
- ознайомлення з діючими державними, обласними та місцевими програмами підтримки;
- інформування щодо досудових розслідувань і контактів слідчих;
- деталі щодо проведення ДНК-експертиз та інших процедур встановлення особи;
- налагодження координації між органами влади та силовими структурами.
Запровадження регіонального підрозділу штабу на Рівненщині покликане спростити комунікацію з родинами полонених, зниклих безвісти або загиблих воїнів та підвищити ефективність роботи з відповідними справами на місцях.








Залишити коментар