Слідчі оголосили підозру посадовцю приватної компанії за службову недбалість під час реконструкції енергооб’єкта.
Фігурант справи відповідав за будівництво на підстанції у Рівному. У квітні 2024 року він підписав акт виконаних робіт, в якому вказав техніку вартістю понад 1,3 млн грн. Як з’ясували в обласній прокуратурі, це обладнання досі не доставлено на об’єкт, хоча замовник вже здійснив оплату.
Наразі відомо, що суму збитків повністю повернуто під час розслідування.






Залишити коментар