У селі Орв’яниця Дубровицької міської громади 1 серпня близько 13:50 сталася дорожньо-транспортна пригода за участі легковика та електросамоката.
За попередніми даними слідства, 38-річна місцева жителька, керуючи автомобілем Hyundai, зіткнулася з електросамокатом, яким керував 8-річний хлопчик. Пасажиром був його 6-річний рідний брат.
У результаті аварії водія двоколісного з переломом руки доправили до лікарні. Після надання медичної допомоги дитину відпустили додому. Молодший брат травм не отримав.
Поліція розпочала досудове розслідування та встановлює обставини інциденту. Водійка автомобіля здала біологічні зразки для перевірки на стан сп’яніння.

Заклик до безпечного користування електросамокатами
Правоохоронці Рівненщини нагадують батькам і дітям про основні правила користування електросамокатами, аби уникнути подібних ситуацій:
- одягати шолом та інші засоби захисту;
- не перевищувати дозволену швидкість;
- дотримуватися дистанції та інтервалу;
- регулярно перевіряти технічний стан самоката;
- у темну пору доби використовувати світловідбиваючі елементи;
- стежити за станом дорожнього покриття;
- не кататися удвох, якщо транспорт цього не передбачає.









Залишити коментар