За останній тиждень на Рівненщині правоохоронці активно працювали над контролем за порушеннями на дорогах. З 24 листопада по 1 грудня поліцейські зафіксували понад 1200 викликів від громадян, серед яких найбільше стосувалося порушень правил дорожнього руху та випадків кермування у нетверезому стані.
Особливо тривожними є результати боротьби з пияцтвом за кермом. За цей період було складено 81 адміністративний протокол за керування транспортними засобами у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Це свідчить про серйозну загрозу на дорогах і потребу в посиленій профілактиці.
Інші порушення та загальна ситуація на дорогах
Окрім випадків п’яних водіїв, виявлено й інші порушення громадського порядку. Загалом, поліцейськими було складено 80 адміністративних матеріалів за порушення, що стосуються громадського порядку в регіоні.
Варто зазначити, що у результаті систематичних перевірок на дорогах, також було зафіксовано 1691 випадок порушень правил дорожнього руху, що підтверджує актуальність і важливість подібних заходів.
Заклик до громадян
Поліція Рівненщини наголошує на важливості дотримання правил дорожнього руху та закликає водіїв бути обережними, не сідати за кермо в нетверезому стані. Спільними зусиллями правоохоронців і громадян можна значно зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод та забезпечити безпеку на дорогах області.
Як зазначили в поліції:
“Важливо, щоб кожен водій пам’ятав про відповідальність за свої дії на дорозі, адже від цього залежить не лише його безпека, а й безпека інших учасників руху.”
Поліція продовжить посилений контроль за дотриманням правил дорожнього руху, аби запобігти можливим трагедіям.









Залишити коментар