У Національній гвардії України підтвердили загибель шістьох військовослужбовців унаслідок ракетного удару, якого завдали російські війська по стрільбищу на Сумщині. Ще понад десять бійців зазнали поранень. Трагедія сталася під час проведення навчань на території військової частини.
Про це йдеться в офіційній заяві НГУ, оприлюдненій 21 травня. Командування повідомило, що в частині вже розпочато службове розслідування, а командира підрозділу відсторонено від виконання обов’язків.
«Командування Національної гвардії України та правоохоронні органи дадуть жорстку правову оцінку діям усіх посадових осіб за результатами перевірки та розслідування трагічного випадку, що стався вчора внаслідок ракетного удару», – зазначається у повідомленні.
У НГУ наголошують, що раніше були розроблені й доведені до підрозділів чіткі алгоритми дій в умовах загрози повітряних ударів, а також інструкції щодо уникнення скупчення особового складу. Проте обставини вказують на можливе порушення заходів безпеки.
«Необхідну інформацію вже передано слідчим органам. У межах досудового розслідування буде надано правову оцінку кожному рішенню, ухваленому в день трагедії. З боку Нацгвардії гарантуємо повне сприяння слідству», – додали у відомстві.
Національна гвардія висловила щирі співчуття родинам загиблих військових і постраждалих, запевнивши, що всі винні понесуть відповідальність.









Залишити коментар