Сьогодні, 25 травня, Рівненська атомна електростанція відзначає свою 52-гу річницю. Саме цього дня у 1973 році був вбитий перший символічний кілочок на місці майбутнього масштабного енергетичного об’єкта, який згодом став важливою ланкою у забезпеченні енергетичної незалежності України.
Як наголосили в пресслужбі РАЕС, цей день став відправною точкою епохи новітніх технологій, натхненної праці та реалізованих мрій тисяч будівельників, інженерів і енергетиків.
За більш ніж півстоліття Рівненська АЕС пройшла шлях становлення й розвитку, перетворившись на сучасне стратегічне підприємство з чотирма енергоблоками. Сьогодні вона є частиною великої родини АТ «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» — лідера вітчизняної атомної енергетики.
Святкування у Вараші
З нагоди 52-річчя в міському палаці культури у Вараші відбулися урочистості. Працівники станції, ветерани енергетики та жителі міста зібралися разом, щоб вшанувати історію підприємства, подякувати людям, які стояли біля витоків, та згадати здобутки сьогодення.
Окремим акцентом заходу стала передача волонтерської допомоги — важливе нагадування, що навіть у святкові дні атомники не залишаються осторонь потреб фронту й громади.
Рівненська АЕС продовжує не лише генерувати електроенергію, а й об’єднувати навколо себе громаду, зміцнювати енергетичну безпеку України та служити прикладом сталого розвитку.









Залишити коментар