В ніч на 1 грудня у Дубні (Рівненська область) сталася спроба підпалу будинку міського голови Василя Антонюка. Невідомий кинув пляшки з горючою рідиною на територію приватної оселі.
Інцидент трапився орієнтовно о 23:16 30 листопада. Як повідомила старша інспекторка відділу комунікацій поліції області Катерина Пилипчук, зловмисник кинув скляну пляшку з легкозаймистою рідиною на двір. Однак загоряння не сталося. Про подію правоохоронці дізналися близько 00:40 від 66-річної власниці будинку.
На місце події прибула слідчо-оперативна група, а також кінолог зі службовою собакою. За фактом події відкрили кримінальне провадження за статтею про хуліганство. Поліція активно проводить слідчі дії та встановлює особу зловмисника. Водночас в місті посилили патрулювання, правоохоронці обходять двори.

Підпал на фоні політичних протиріч
Як з’ясувалося, об’єктом атаки став саме будинок міського голови Дубна Василя Антонюка. Офіційно він підтвердив, що на його подвір’я кинули дві пляшки з “коктейлем Молотова”. Чиновник перебував вдома разом з дружиною, коли сталося загрозливе подія.
“Це був напад на мій будинок, і я вважаю, що він пов’язаний із землею та політикою. Раніше я отримував погрози”, — зазначив Василь Антонюк в коментарі для місцевих ЗМІ.
Відповідаючи на питання щодо мотивів нападу, мер Дубна припустив, що він може бути пов’язаний з його професійною діяльністю, але більше деталей на цей момент не повідомив.


Поліція просить допомоги громадян
Правоохоронці закликають громадян, які можуть володіти будь-якою інформацією про можливого зловмисника, звертатися до поліції. За інформацію, що допоможе у розслідуванні, обіцяють гарантувати анонімність.
Контактні номери для звернень: 050-032-72-34 або 102.








Залишити коментар