Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Драпатий оголосив про свою відставку. Відповідну заяву він опублікував на своїй сторінці у Facebook.
За словами Драпатого, рішення залишити посаду є його особистим і продиктоване почуттям відповідальності за нещодавню трагедію на 239-му полігоні, внаслідок якої загинули українські військовослужбовці.
“Я прийняв рішення подати рапорт про відставку з посади командувача Сухопутних військ Збройних Сил України. Це усвідомлений крок, продиктований моїм особистим відчуттям відповідальності за трагедію на 239-му полігоні, внаслідок якої загинули наші воїни”, – зазначив він.
Драпатий також повідомив, що ініціював перевірку всіх обставин події. Зокрема, йдеться про дії командирів, технічний стан укриттів та ефективність роботи систем оповіщення. Крім того, підкреслив, що всі постраждалі отримують належну допомогу.
Нагадаємо, нещодавня трагедія на полігоні сколихнула суспільство та викликала широкий резонанс, зокрема через питання організації безпеки на навчаннях.








Залишити коментар