Михайло Драпатий подав у відставку після загибелі військових на полігоні
Головна Україна Михайло Драпатий подав у відставку після загибелі військових на полігоні
Україна

Михайло Драпатий подав у відставку після загибелі військових на полігоні

Поділитися
Поділитися

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Драпатий оголосив про свою відставку. Відповідну заяву він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

За словами Драпатого, рішення залишити посаду є його особистим і продиктоване почуттям відповідальності за нещодавню трагедію на 239-му полігоні, внаслідок якої загинули українські військовослужбовці.

“Я прийняв рішення подати рапорт про відставку з посади командувача Сухопутних військ Збройних Сил України. Це усвідомлений крок, продиктований моїм особистим відчуттям відповідальності за трагедію на 239-му полігоні, внаслідок якої загинули наші воїни”, – зазначив він.

Драпатий також повідомив, що ініціював перевірку всіх обставин події. Зокрема, йдеться про дії командирів, технічний стан укриттів та ефективність роботи систем оповіщення. Крім того, підкреслив, що всі постраждалі отримують належну допомогу.

Нагадаємо, нещодавня трагедія на полігоні сколихнула суспільство та викликала широкий резонанс, зокрема через питання організації безпеки на навчаннях.

Поділитися

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті
4461219
Україна

Успішна нічна атака на ворожу логістику та ППО

Чотири радари комплексів С-400 та дві установки “Панцир” знищені цієї ночі. Володимир...

Довічний вирок курсанту: Чернігівський суд покарав вбивцю військових інструкторів
Україна

Довічний вирок курсанту: Чернігівський суд покарав вбивцю військових інструкторів

Жорстокий злочин у навчальному центрі ЗСУ отримав остаточний юридичний вердикт. Чернігівський районний...