Правоохоронці оголосили про підозру майстру лісу одного з лісництв Сарненського району, якого звинувачують у самовільній порубці дерев без жодного дозволу. Слідство вважає, що чоловік особисто зрубав бензопилою 17 сосен, чим завдав значної шкоди навколишньому середовищу.
За попередніми підрахунками, сума збитків, завданих лісовому фонду, перевищує 120 тисяч гривень. Про це повідомила пресслужба Рівненської обласної прокуратури.
Порушення кваліфіковано за частиною 4 статті 246 Кримінального кодексу України – незаконна порубка дерев у лісах, що спричинила тяжкі наслідки.
Наразі лісник перебуває під домашнім арештом. Крім того, його тимчасово відсторонено від виконання службових обов’язків на період досудового розслідування.
Максимальне покарання, передбачене цією статтею, – до семи років позбавлення волі.









Залишити коментар