З 1 червня наркологічне відділення Рівненського обласного центру психічного здоров’я населення змінює адресу обслуговування. Пацієнтів, зокрема й водіїв, підозрюваних у вживанні алкоголю чи наркотиків, тепер скеровуватимуть на вулицю Дубенську в Рівному.
Раніше наркологічне відділення працювало в приміщенні на вулиці Князя Володимира, яке багато років орендував медичний центр. Проте цей договір втратили чинність, і заклад вирішив не подовжувати оренду.
«Раніше у нас з містом був договір позички, тепер немає таких норм, що ми можемо користуватися приміщенням безкоштовно. Для укладення нового договору потрібно буде оголошувати аукціон. Тому вирішили звільнити приміщення», — пояснила директорка Людмила Дишлюк.
Крім фінансових аспектів, за словами директорки, причиною переїзду стала непридатність старої будівлі до сучасних стандартів медичного обслуговування. Нове місце на вулиці Дубенській вже облаштоване для роботи відповідного персоналу.
Окрім кабінету огляду на стан сп’яніння, туди ж перенесли кабінет замісної підтримувальної терапії. Робота відділення не припинялася — усі пацієнти мають змогу надалі отримувати необхідну допомогу без змін у доступності чи якості послуг.
Психіатричне відділення, яке також входить до структури центру, відтепер розширюється на базі медзакладу в Клевані. За словами керівниці, місцева лікарня надала там якісні приміщення, придатні для розміщення пацієнтів та персоналу.
Таким чином, обласний центр адаптується до нових умов, не знижуючи рівень надання послуг, а навпаки — оптимізуючи роботу в сучасніших і функціональніших просторах.








Залишити коментар